Dalīties „Staro Rīga skrējiens Lucavsalā jau šovakar“

Staro Rīga skrējiens Lucavsalā jau šovakar

Jau ceturto reizi valsts svētku mēnesi ar aktīva dzīvesveida pasākumu visai ģimenei bagātinās Staro Rīga skrējiens, kas tapis sadarbībā ar Rīgas Domes Izglītības, kultūras un sporta departamentu.  Šī būs pirmā reize, kad skrējiena trase un sacensību centrs dalībniekus pulcēs zaļākā un ainaviskākā vidē – Lucavsalas atpūtas parkā. Aizsākot Latvijas simtgades kulminācijas pasākumus nedēļas nogalē, spožākais sporta notikums galvaspilsētā patriotiskām brīvdienām iekustinās ikvienu jau šodien, 16. novembrī.

AKTIVITĀTES SACENSĪBU CENTRĀ

Aktīva dzīvesveida piedzīvojuma galvenajā norises vietā Lucavsalā pie veikborda parka Riga Wake Lucavsala atradīsies visas nozīmīgākās pasākuma zonas – reģistrācijas un numuru izsniegšanas telts, radošās darbnīcas bērniem, virtuālās realitātes treniņa sektors, NIKE foto siena, medaļu gravēšana,  starta un finiša zona, kā arī teltis, kurās varēs remdēt izsalkumu iestiprinoties un kliedēt aukstumu ar siltiem dzērieniem. Staro Rīga skrējiena aktivitātes sāksies no pulksten 17:30, kad iepriekš reģistrētie dalībnieki, uzrādot personu apliecinošu dokumentu, varēs saņemt savus starta numurus, bet jaunie dalībnieki – pieteikt dalību kādai no 3 pasākuma distancēm.

TRĪS JAUTRAS, ĢIMENISKAS UN PATRIOTISKAS DISTANCES

Katra gaumei un spēkiem piektdienas vakaru varēs piepildīt ar 3 dažādiem piedzīvojumiem – fotoorientēšanos ar apmēram 30 aizraujošiem kontrolpunktiem, saliedējošo un draudzīgo 1,5km garo Ģimeņu skrējienu, kā arī 5 km Kultūras skrējienu. Skriešanas distances notiks bez laika kontroles un to trasē organizatori būs sagadājuši vairākus izklaides punktus – kur piestāt, izklaidēties un baudīt mākslinieku priekšnesumus.

Pirmais starts tiks dots fotoorientēšanās sacensību dalībniekiem plkst. 19:30, taču 30 minūtes pirms tā notiks instrukcijas, un katrai komandai 4 dalībnieku sastāvā tiks izsniegta trases karte. Finiša kontroles laiks ir plkst. 21:30, un šajā laikā sāksies arī Apbalvošanas ceremonija, kad tiks apbalvotas 3 veiksmīgākās komandas.

Neilgi  pēc tam, plkst. 20:00 pusotru kilometru garajā trases aplī dosies Ģimeņu skrējiena dalībnieki, bet kulminācijas starta šāviens paredzēts plkst. 20:30 piecu kilometru skriešanas, iešanas un nūjošanas distanču dalībniekiem, kuri veiks divus apļus.

Sasniedzot finišu ikviens dalībnieks saņems īpaša dizaina piemiņas medaļu, siltu tēju, ūdeni un enerģiju atjaunojošu kārumu.

APBALVOŠANA NOMINĀCIJĀS

Šie ir svētki aktīvam dzīvesveidam un jautrībai, tāpēc Staro Rīga skrējiena uzvarētāji ir košāk, radošāk un oriģinālāk tērptie rīdzinieki un pilsētas viesi. Laikā, kad galvaspilsēta rotājas festivāla Staro Rīga gaismās ir īstākais un piemērotākais laiks, kad arī pašam uzspīdēt un iemirdzēties.

Pasākuma kulminācijas mirklis – Nomināciju apbalvošana notiks pulksten 21:30. Ar Staro Rīga skrējiena atbalstītāju sagādātiem pārsteigumiem tiks sveikti un paziņoti krāšņākie un unikālāk tērptie dalībnieki šādās nominācijās –

Simtgades skrējējs

Patriotiskākais dalībnieks

Radošākais dalībnieks,

Starojošākais dalībnieks

Sarkanbaltsarkanākais

Senlatvietis un senlatviete

Latviešu mitoloģijas tēls.

DROŠĪBA

Pasākums un ikviena no distancēm ir bez vecuma ierobežojuma, taču jāņem vērā, ka bēni līdz 10 gadu vecumam drīkst startēt TIKAI vecāku vai aizbildņu pavadībā.

Nolikums, aktuālā informācija un reģistrācija : www.starorigaskrejiens.lv

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Saistītie raksti

Nākamais raksts:

Helly Hansen īpašā kolekcija tagad arī Sportland veikalos

Skaties tālāk, lai uzzinātu vairāk