Dalīties „Timberland ziemas apavu šopingā ar Lindu Ķuzi un meitiņu“

Timberland ziemas apavu šopingā ar Lindu Ķuzi un meitiņu

Ziemīgajos laikapstākļos mums svarīgākais ir komforta sajūta un ķermeņa siltums. Linda Ķuze mums sniedz ieskatu tajā, kā doties šopingā ar meitiņu, izvēlēties īstos apavus un patīkami pavadīt laiku iepērkoties.

 

Lai iepirktos kopā ar mazu bērnu, kurš vairs nesēž ratos, vislabākais variants ir doties uz veikalu trijātā (divi pieaugušie un viens mazais). Šoreiz mums tādas ekstras nebija, taču jauni zābaki mums bija nepieciešami un pērkot apavus Lizetei es vēlējos, lai profesionāļi veikalā palīdz man saprast – kāds ir viņas šī brīža izmērs, kādi ir piedāvāto apavu plusi un mīnusi un kādas ir jaunākās tendences materiālos un ražošanas tehnikās.

 

 

Lai veiksmīgāka noritētu iepirkšanās, es iesaku vispirms gardi pabarot mazo (mēs parasti izvēlamies sušī), pēc tam nopērkam kādu mazu nieku rotaļu veikalā (šoreiz tā bija maza balerīna, kurai Lizete visu laiku vilka nost un virsū kurpītes) un tad ar tik priecīgu mazo doties uz veikalu. Mēs izvēlējāmies “Timberland” veikalu t/c Galeria Centrs, jo šo zīmolu jau sen esam savā ģimenē iemīļojuši. Vispirms atsaucīga pārdevēja nomērījām mazo pēdiņu, gan ar lineālu, gan izmantojot īpašās iekšzoles un piemērījām gan rudens, gan ziemas modeļus.

 

 

Man bija liels pārsteigums, ka Timberland bērnu apavos daļa gumijas tiek ražota izmantojot pārstrādātus atkritumu, gan riepas, gan atkritumus no jūras,  tādā veidā palīdzot pasaulei kļūt tīrākai – Green rubber. Kā arī daudzos citos modeļos ReCanvasTM audums tiek ražots no lietotām, otrreizēji pārstrādātām plastmasas pudelēm (PET), tas tiek izmantots apavu oderēs, kā arī virsējās kārtās dažādos biezumos. Lieliski apzināties, ka pērkot apavus Tu rūpējies par pasaules tīrību.

 

 

Interesanti, ka daudzu modeļu zoles ir īpašas tehnoloģijas – neslīdošas, lai slidenos laika apstākļos mazie varētu drošāk pārvietoties, tādas, kuras neatstāj melnās svītras uz grīdas un pat zoles, kuras pašas attīrās.  Viens no kritērijiem, izvēloties apavus gan sev, gan Lizetei ir ūdens necaurlaidība. Timberland tie ir divi tehnoloģijas varianti: Timberland Waterproof un Gore-Tex®, abi varianti ir ideāli mūsu slapjajiem laika apstākļiem. Pieaugušo modeļiem arī ir dažādas tehnoloģijas, piemēram, SensorflexTM – trīs slāņu balstīšanas sistēma saliecas katrā solī, absorbējot nelīdzeno virsmu un nodrošinot vienmērīgu un stabilu sniegumu.

 

 

Ievērības cienīgi ir sieviešu augstpapēžu apavi ar Suspension Heel tehnoloģija, kura sniedz sievietēm iespēju valkāt augstpapēžu kurpes un vienlaicīgi justies ērti.

 

 

Šajos apavos man patīk tas, ka:

  • kājas vienmēr ir sausas, bet tajā pašā laikā tās nesakarst;
  • tie ir skaisti un pieejami dažādās krāsās;
  • var valkāt daudz sezonas pēc kārtas, jo grūti ir novalkāt;
  • viegli kopjami;
  • dažādas īpašas tehnoloģijas, kas padara to valkāšanu vēl patīkamāku

 

Lai Jums izdodas atrast savus ideālos rudens un ziemas apavu. Mēs tos esam jau atraduši!

Paldies atsaucīgajām Timberland veikala pārdevējām, kuras gan zīmēšanas komplektu saorganizēja, gan bija ļoti saprotošas, ja pēkšņi Lizete vēlējās “izmest lociņu” pa citiem veikaliem, kā arī ar lielu prieku palīdzēja viņai atrast piemērotākos zābakus.

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Saistītie raksti

Nākamais raksts:

Sportland Magazine Ziema 2017

Skaties tālāk, lai uzzinātu vairāk