Dalīties „Trīspadsmito reizi aicina uz Kuldīgas pusmaratonu“

Trīspadsmito reizi aicina uz Kuldīgas pusmaratonu

Jau pēc mēneša 11. augustā Kuldīgā norisināsies 13. Kuldīgas pusmaratons – skriešanas seriāla Bigbank Skrien Latvija 6. posms. Kuldīgas pusmaratona trase kā ierasts vīsies cauri pilsētai, ļaujot skrējiena dalībniekiem izbaudīt Kuldīgas skaistākās vietas, unikālo vecpilsētu un gleznainās ainavas.

Šogad Kuldīgas pusmaratons atšķirībā no iepriekšējām reizēm sāksies pēcpusdienā, lai vakarā pēc pēc veiksmīgi aizvadīta skrējiena tā dalībnieki varētu doties uz Latvijas simtgades zaļumballi plkst. 21.00 Kuldīgas Pilsētas dārzā. Simtgades zaļumballes šajā dienā notiks visā Latvijā, jo tieši 11. augusts iezīmē simts dienas pirms Latvijas valsts simtās dzimšanas dienas. Kuldīgas zaļumballē spēlēs grupa “La Bamba”.

Kuldīgas pusmaratona starts un finišs tāpat kā citus gadus būs Kuldīgas estrādē. Sacensības sāksies ar Mazuļu rāpošanas sacensībām plkst. 15.30, kam sekos Bērnu skrējiens plkst. 16.00. Plkst. 17.00 tiks dots starts BTA skrējienam un nūjošanas distancei 5,27 km garumā, bet 18.00 startēs pusmaratonisti un tie, kuri būs izvēlējušies piedalīties 10,5 km garajā NIKE skrējienā.

Par godu Latvijas simtgadei šogad sacensību programmā iekļauts īpaša distance  Mans skrējiens Latvijai – iespēja piedalīties īsā, bet aizraujošā skrējienā. Tā ir jauna, 2 km gara, distance bez laika kontroles un ātrāko apbalvošanas, kurā var piedalīties ikviens bez vecuma ierobežojuma. Sacensību uzvarētājus apbalvos plkst. 21.00.

Ar sacensību programmu, trasi un nolikumu iepazīties, kā arī reģistrēties 13. Kuldīgas pusmaratonam iespējams:  http://bigbankskrienlatvija.lv/lv/kuldigas-posms/

Kuldīgas novada iedzīvotāji aicināti izmantot īpašo piedāvājumu, piesakoties Kuldīgas vieglatlētikas manēžā Kuldīgā, Dzirnavu ielā 13, līdz 7. augustam par sākuma cenu.

Informācija par naktsmītnēm Kuldīgā un tās apkārtnē pieejama www.visit.kuldiga.lv, e-pasts: [email protected] , mob. tālrunis: 29334403, tālrunis / fakss: 63322259. Sacensību organizatori piedāvā iespēju nakšņot arī Kuldīgas vieglatlētikas manēžā, Dzirnavu ielā 13 – līdzi jāņem savs matracis un citas gulēšanai nepieciešamās lietas, izmaksas vienam cilvēkam – EUR 4. Manēžā būs iespēja nomazgāties siltā dušā, apmeklēt labierīcības un uzvārīt karstu ūdeni tējai vai kafijai. Aicinām pieteikties pa tālruni 63321942 vai 29180358.

 

Turpmākai informācijai: Saila Jansone, sacensību organizatore, tālr. 26 579 494,  e-pasts: [email protected]

Informāciju sagatavoja: Kristīne Duļbinska, Kuldīgas novada pašvaldības Mārketinga un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja, Tālr.: 63321900, e-pasts: [email protected]

Vairāk aktuālās informācijas un reģistrācija skrējienam – www.bigbankskrienlatvija.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Saistītie raksti

Nākamais raksts:

Vilks - Latvijas futbola izlases jaunā identitāte

Skaties tālāk, lai uzzinātu vairāk