Dalīties „“Under Armour” – inovatīvs zīmols sportā“

“Under Armour” – inovatīvs zīmols sportā

Uzņēmums Under Armour, ko 1996. gadā nodibināja bijušais Mērilendas Universitātes komandas futbolists Kevins Planks (Kevin Plank), ir sporta apģērba ražotājs. Ekipējums ir izstrādāts tā, lai uzturētu sportistos svaiguma, sausuma un viegluma sajūtu sacensību un treniņu laikā. Uzņēmums Under Armour tika dibināts ar misiju: padarīt visus sportistu rezultātus labākus ar kaislību, dizainu un nebeidzamo tiekšanos pretī inovācijai.

Mūsdienās Under Armour ir viens no vadošajiem sporta apģērbu, apavu, ekipējuma un elektroniskā fitnesa aprīkojuma ražotājs, tirgotājs un izplatītājs. Uzņēmums piedāvā jaunāko tehnoloģiju produktus, kas ir izveidoti, lai uzlabotu sportistu sniegumu, tostarp inovatīvus apavus, apģērbu vīriešiem, sievietēm un jauniešiem, kas novada no ķermeņa mitrumu un regulē temperatūru, kā arī digitālās fitnesa mobilās lietojumprogrammas. Lai gan tehnoloģija, kuras pamatā ir Under Armour daudzveidīgais preču sortiments, ir ievērojami uzlabojusies, sporta apģērbu līnija, kas bija šā zīmola sākums, ir balstīta uz vienkāršu ideju: valkāt HeatGear®, kad ir karsti, valkāt ColdGear®, kad ir auksti, un AllSeasonGear® starp abām šīm galējībām.

2006. gada jūnijā Under Armour ar futbola buču līniju aizsāka apavu ražošanu.

2014. gadā Under ArmourSpeedForm Apollo skriešanas apaviem, kas bija pirmie apavi, kuru dizains tika veidots apģērba fabrikā, Runner’s World žurnāls piešķīra titulu „Labākā debija”. 2015. gadā, turpinot SpeedForm apavu līnijas panākumus, zīmols laida klajā UA SpeedForm Gemini. Apavi SpeedForm Gemini, kuros izmantota precision fit sistēma, der kā uzlieti un sniedz valkātājam ērtuma sajūtu, kas ir svarīga garo distanču skriešanas apaviem. Apaviem ir bezšuvju papēdis un viegla, elpojoša virskārta, kas samazina traucējumus, sniedz daudz lielāku aptverošu sajūtu, un apavi der kā uzlieti.

Under Armour arī sadarbojas ar labākajām koledžu sportistu programmām, to skaitā ar Notrdamas universitāti, Viskonsinas universitāti, Jūras kara flotes akadēmijas Sportistu asociāciju, Mērilendas universitāti, Teksasas Tehnoloģiju universitāti, Dienvidkarolīnas universitāti, Dienvidfloridas universitāti, Bostonas Koledžu, Ziemeļrietumu universitāti, Jēlas universitāti.

Under Armour arī ir oficiālais apavu piegādātājs NFL un ietērpj profesionālos elites sportistus, tostarp NFL vērtīgāko spēlētāju Tomu Breidiju (Tom Brady), NFL gada jaunpienācēju starp uzbrucējiem Kamu Ņūtonu (Cam Newton), 2015. gada NBA „All-Star” Stefanu Kariju (Stephan Curry), Olimpiskās zelta medaļas ieguvēju slēpošanā Lindsiju Vonnu (Lindsey Vonn), Olimpiskās zelta medaļas ieguvēju peldēšanā Maiklu Felpsu (Michael Phelps), 2013. gada Vimbldonas čempionu un Olimpiskās zelta medaļas ieguvēju Endiju Mureju (Andy Murray), ASV nacionālo sieviešu futbola zvaigzni Kelliju Ohāru (Kelley O’Hara). Zīmols arī ir oficiālais aprīkojuma piegādātājs Barklija Premjerlīgas Tottenham Hostpur, Velsas Regbija apvienībai, Brazīlijas Sanpaulu Futbola klubam, Holandes Futbola klubam AZ Alkmaar un Vācijas Futbola klubam St. Pauli

2015. gada sākumā zīmols arī iegādājās brīvpieejas fitnesa uzskaites platformu Endomondo un veselības un fitnesa lietojumprogrammu MyFitnessPal. Ar Endomondo un MyFitnessPal iegādi Under Armour turpina nostiprināt savas pozīcijas „saistītā fitnesa” sfēras priekšgalā un attīstās ar mērķi sniegt unikālus risinājumus sportistiem un fitnesa entuziastiem treniņu procesā, nodrošinot iespēju parādīt savu sniegumu sportā un ikdienas dzīvē.

Iegādājies labāko sev, meklē Under Armour produkciju Sportland veikalos!

Saistītie raksti

Nākamais raksts:

19 dienu miera izaicinājums

Skaties tālāk, lai uzzinātu vairāk