Dalīties „Veikparki Baltijā“

Veikparki Baltijā

Pēc vasaras priekiem uz ūdens dodies arī uz kaimiņzemēm – Lietuvu un Igauniju! Neliels ieskats aktuālākajos un tajos, kas varētu būt tev interesanti.

VEIKPARKI LIETUVĀ

313 Cable Park

Adrese: Mokyklos g. 82, Užpelkiai, ­Kretingas raj.

610 m gara trase ar pieciem torņiem. Šeit sportisti var griezties pa apli ar Sesitec sistēmu. Vienlakus parkā var atpūsties pat 30–40 cilvēku. Īpaši tiek gaidītas draugu kompānijas! Ēdināšanu nodrošina Briusly be sienų, bet mazajiem apmeklētājiem un tiem, kuri nepeld pieejams bērnu rotaļu laukums un citas izklaides. Protams, ir arī izmitināšanas iespēja.

Info: 313cablepark.lt

Wake Spot Vilnius

Adrese: Balžio g. 31, Viļņa

Meža ielokā izveidotais ūdensdēļu parks piedāvā divas sistēmas. Pirmā sastāv no flat box, viens M lieluma un viens S lieluma kikers jeb tramplīns. Otrā sistēma sastāv no diviem L lieluma tramplīniem, elbow pipe jeb līkās caurules un double rail jeb dubultās sliedes. Wake Spot ūdensdēļu parkā strādā instruktori ar daudzu gadu pieredzi, viņu galvenais mērķis – apmierināts klients. Uzmanība tiek veltīta gan cilvēkiem, kuri nesen uzsākuši nodarboties ar ūdensdēļu sportu, gan sporta entuziastiem. Draudzīgs un izpalīdzīgs kolektīvs, patīkama vide un peldēšana ar ūdensdēļiem – kas var būt labāks?!

Info: wakespot.lt

WakeWay Vilnius

Adrese: Ežero g. 13, Nemėžis, Viļņas apgabals

Pirmais ūdensdēļu parks Viļņā, kurā ir vilkmes sistēma pa apli. 5 torņi, 8 ratiņi, 11 figūras ļaus maksimāli izpaust savu talantu, vadot ūdensdēli. Atrodas tikai 5 minūšu attālumā no Viļņas centra. Ja nav ūdensdēļa, hidrotērpa vai cita aprīkojuma – WakeWay to iznomās. Kafejnīcā varēsiet baudīt garšīgas uzkodas, atspirdzinošus dzērienus un atpūsties pēc peldes. Kamēr vecāki peld, mazajiem apmeklētājiem parks piedāvā rotaļu laukumu.

Info:  wakeway.lt

Away Elektrėnai

Adrese: Rungos g. 13, Elektrēni

Away piedāvā izmēģināt divas dažādas sarežģītības trases. Away – Wake & Chill parks atrodas pašā skaistākajā Elektrēnu vietā – ­Elektrēnu kāpās. Elektrostacijas darbības rezultātā Elektrēnu kāpās ledus nokūst ātrāk nekā citās lielajās ūdens tilpnēs, bet ūdens temperatūra ir par dažiem grādiem augstāka nekā ezeros. Parka kolektīvs aicina vasaru sagaidīt uz lieliskās parka terases un izbaudīt rītausmu vai saulrietu pie kafijas tases vai tējas krūzes.

Info: away.lt

VEIKPARKI IGAUNIJĀ

Estrellas ūdensparks

Estrellas ūdensparks atrodas netālu no Tallinas pie Valdeku ezera. Tajā ir trīs dažādu garumu trases no 200 līdz 215 m, un katrā ir šķēršļi, kuros var veikt trikus. Valdeku ezerā var braukt ar ūdensdēli, taču ne tikai – tur var arī sauļoties, peldēties, vizināties ar SUP, lēkāt pa batutu, spēlēt galda tenisu vai pludmales volejbolu. Kas grib piedzīvot ko īpašu, ir aicināts izmēģināt slackline. Tuvumā ir arī diskgolfa taka, un diskus var noīrēt turpat parkā. Vismazākos gaida šūpoles un slidkalniņš. Pēc sportošanas var izbaudīt mucas saunu, kura klientiem pieejama bez maksas.

Info: wakeintallinn.ee

Rahinges ūdensparks

Rahinges ūdensparks atrodas netālu no Tartu, Rahinges ciemā. Rahinges ūdensdēļu parkā ir divas dažādas kabeļu sistēmas, pa kurām var braukt gan iesācēji, gan jau pieredzējuši sportisti. Arī pludmalē var labi pavadīt laiku, spēlējot pludmales volejbolu, futbolu vai tenisu. Lai vizinātos pa ūdeni, var noīrēt SUP dēli, kanoe, kajaku vai piepūšamo laivu. Mazākie apmeklētāji var izpriecāties uz batuta.

Info:  rahinge.ee

Otepē ūdensparks

Otepē ūdensparks atrodas Dienvidigaunijā, 1,4 km no Otepē. Parkā 10,5 m augstumā no ūdens virsmas uzstādīta vilkšanas ierīce, kuras garums ir 211 metru. Ar tās palīdzību var veikt dažādus efektīgus trikus augstu gaisā. Krastā esošie draugi varēs labi redzēt visus trikus, jo ūdenstilpne ir gara un šaura. Iespējams vizināties arī ar ūdensslēpēm, kā arī citiem interesantiem peldlīdzekļiem, ar kuriem izmēģināt dažādos tramplīnus un slīdņus.

Info: www.facebook.com/OtepaaVeejaLumelauaPark/

Teksts: Sportland.  Foto: no publicitātes materiāliem.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Saistītie raksti

Nākamais raksts:

Pavasara virsjaka – neaizvietojama pavadone

Skaties tālāk, lai uzzinātu vairāk