Dalīties „12 sabiedrotie, kas sasildīs tevi aukstajā laikā“

12 sabiedrotie, kas sasildīs tevi aukstajā laikā

Ir jāpieņem neizbēgamais. Pārsteidzoši siltās dienas, par kurām sapņo, ir prom līdz maijam. Aiztaupi asaras (tās tāpat sasals) –  tā vietā sāc svinēt sezonu, kurā ieģērbt sevi stilīgākajās siltajās cepurēs, cimdos, zābakos un virsjakās. Devāmies uz Sportland veikaliem, lai iedvesmotu Tevi ar idejām ikdienas siltajiem sabiedrotajiem, kuri pilsētas ielās nepaliks nepamanīti. Uzbrūc aukstumam ar vērienu!

 

 

1. KAD SALS SIT PA PIRKSTIEM

…Izvēlies North Face ādas cimdus. Rokas un pirksti ir visneaizsargātie pret aukstumu, tāpēc svarīgi parūpēties, lai tajos brīžos, kad tās nedarbojas pie jaunāko Instagram story veidošanas pat visbargākajos mīnusos, tie ir maksimālā siltumā.

 

2. GALVU AUGŠĀ

Kad sejā nāk rudens un ziemas stihijas, tā vien gribas noliekt galvu, lai mazāk tās nāk sejā. Taču ar superīgajām VANS cepurēm šis ieradums kļūs par vēsturi. Un lai arī tas ir tikai mīts, ka lielākā daļa ķermeņa siltuma tiek zaudēta tieši caur galvu, katra apģērbtā ķermeņa daļa palīdzēs noturēt organisma kopējo siltumu.

 

3. KĀ RADĪTI PIKOŠANĀS SEANSIEM

To, ka domu spēks ir visu varens, ir skaidrs katram! Pievilini puteni vai nebēdnīgas pikošanās pēcpusdienas vislabākajā kompānijā ar North Face cepurēm! Papildini outfitu ar tām pieskaņotiem apaviem un džemperi!

 

4. ĻAUJ SEVI APSKAUT

Esi gatavs pozitīvām pārmaiņām – šosezon kakla sildīšana ies roku rokā ar rūpēm par ādu. Zema gaisa temperatūra, sausais gaiss un berze pret apģērbu dehidrē un kairina ādu, taču atļauj, lai ROXY tevi apskauj. Inovatīva šalle, kuras materiālā iestrādātās mikrokapsulas maigi rūpēsies, mīkstinās un mitrinās vienu no jutīgākajām ķermeņa daļām.

 

5.UZVARI AR KLASIKU

Nav nekā vieglāka par izvēli, kas izdarīta par labu vecajām labajām vērtībām. Ja uzticamie Timberland nav likuši vilties Riannai, Gvenai Stefani, Elijai Gouldingai , Kanye West, Jay – Z, Kendrick Lamar un citām slavenībām, tad kāpēc lai šaubītos Tu?!

 

6. ROKENROLA SOLĪ PĀRI PEĻĶĒM

Silti un roķīgi ar šo Nike Air modeli varēsi lēkt ne vien pāri peļķēm, bet ērti justies arī uz deju grīdas kādā vecpilsētas ballītē. It visi esam izdzīvojuši laikus, kad outfita vārdā esam upurējuši siltumu un ģērbušies ne visai atbilstoši gaisa temperatūrai – lai dzīvo veselais saprāts un siltas kājas 🙂

 

 

7. VIEGLĀM, SILTĀM, AŠĀM KĀJĀM

Mazās kājas visbiežāk izvēlas nevis aiziet, bet aizskriet – tā taču ir ātrāk, un, protams, siltāk. Ar pufīgajiem Crocs  ziemai viennozīmīgi tiek piesķirts papildus vieglums! Supergaisīgie, sportiskie, ērtie un siltie jaunie rozā draugi aizvedīs vislabākajos ziemas piedzīvojumos!

 

8. PRIECĀJIES PAR KATRU AUKSTO DIENU KĀ NEKAD

Zviedru ražotājs Altitude 8848 Tev šosezon dos iespēju izbaudīt ikvienu lielo sala dienu ar vērienu – pamanāms, vēja un mitruma izturīgs palīgs cīņā pret visasākajiem laikapstākļiem. Un, būsim atklāti – atrast apģērbu, kuru nemaz negribas vilkt nost – tā ir īsta veiksme.

 

9. IZBĒDZ NO PELĒCĪBAS

Balto sezonu gaidot, kad prāts nereti aiznesas pelēkā virzienā, ir īstais laiks krāsām. Papildini savu garderobi ar košu un sildošu akcentu savām kājām. Atceries, ka mūžsenā patiesība no  Emīla Nedarbiem ir spēkā arī šogad – galvenais, lai kājas siltas :).

 

10. SARGĀS NO MĪNUSIEM UN PELĒCĪBAS

Lai mazie razbainieki iejūsmo ar drosmīgiem un ņirbošiem elementiem sastingušajā pilsētā un sašķeļ nīgro kaķi mūsos, kas nodrebina ķepas pirms došanās ārā!

 

11. STĀSTA PAR KRISTĀLA KURPĪTI TURPINĀJUMS

Vai vēl arvien atceries, ka viens pāris apavu var mainīt visu Tavu dzīvi? Un tam nav obligāti jābūt ne visai ērtam un tādu, ko var pazaudēt 🙂

 

12. IEĶERTIES AKTĪVĀS BRĪVDIENĀS

Iekrampēties un nelaist vaļā nedēļas nogales, pavadot tās aktīvās izklaidēs  – uz kalna, garās pastaigās un citās relaksējošās nodarbēs – ir pelnījis katrs.  Un lai gan sildīt rokas otra kabatās ir pagalam jauki, nodrošinies arī ar savu glīto  cimdu pāri !

Teksta autore: Sintija Melne

Komentāri

  1. Iveta

    sveiki, kada cena nr 8 bilde jakai un kadi izmeri pieejami?

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Saistītie raksti

Nākamais raksts:

Lelde Dreimane: Man joprojām patīk sēņot

Skaties tālāk, lai uzzinātu vairāk