Dalīties „Iespējams iegādāties “Rallijs Latvija” skatītāja komplektu“

Iespējams iegādāties “Rallijs Latvija” skatītāja komplektu

 

Hydroscand tirdzniecības vietās iespējams iegādāties Rallijs Latvija skatītāja komplektu, kurā iekļautas divas ieejas kartes uz visiem rallija ātrumposmiem, caurlaide automašīnas novietošanai īpaši izveidotos stāvlaukumos, kā arī skatītāju informācijas buklets ar ātrumposmu kartēm, norises laikiem, skatpunktu aprakstiem un drošības informāciju. Rallijs Latvija skatītāja komplekta cena līdz 21.jūlijam 20,00 eiro.

Rallijs Latvija skatītāja komplektu iespējams iegādāties “Hydroscand” tirdzniecības vietās:

Rīgā, Katlakalna ielā 6A; darba laiks 8.00-18.00;
Rīgā, Daugavgrīvas ielā 114; darba laiks 8.30-17.00;
Rīgā, Ganību Dambī 24A; darba laiks 8.00-17.30;
Tukumā, Zemītes ielā 2A; darba laiks 8.00-18.00;
Jelgavā, Rūpniecības iela 39, darba laiks 8.00-18.00.
Rallijs Latvija norises laikā, 22. un 23. jūlijā, skatītāja komplekta cena tiks paaugstināta līdz 24,00 eiro. Tāpat rallija norises dienās, būs iespējams iegādāties ieejas biļeti vienai personai, kam komplektā saņemsiet arī informācijas bukletu ar ātrumposmu kartēm, norises laikiem un skatpunktu aprakstiem. Šāda biļete maksās 12,00 eiro un tās varēs iegādāties Biķernieku trases kasē vai pie ieejas ātrumposmos.

Rallija laikā varēs iegādāties arī specializētās ieejas biļetes.

Lai vērotu sestdien un svētdien Biķernieku trasē notiekošos ātrumposmus, pie ieejas trasē būs jāiegādājas ieejas biļete 10,00 eiro vērtībā. Tikmēr skatītājiem, kuri paredzējuši vērot kādu no grunts ātrumposmiem, būs iespēja iegādāties arī vienreizējas ieejas biļeti, kas maksās 4,00 eiro.

Izceļot 20. gadskārtu kopš 1997. gada oktobrī pirmo reizi sarīkots Rallijs Latvija, šogad sagatavots arī īpašs suvenīrs – galda kalendārs līdz pat 2018. gada decembrim. Kalendāra vizuālajā noformējumā izmantoti iepriekšējo gadu Rallijs Latvija uzvarētāju fotoattēli. Kalendāra cena ir 10,00 eiro, un to varēs iegādāties Hydroscand un Biķernieku trases kasē.

“Šogad esam saglabājuši skatītāju novērtēto iespēju izvēlēties savai rallija apmeklējuma programmai atbilstošas kategorijas ieejas biļetes – kādu no skatītāja komplektiem, ieejas biļeti tikai Biķernieku trasē, vai arī vienreizējas ieejas biļeti!

Par godu Rallijs Latvija divdesmitgadei, esam parūpējušies arī par praktisku suvenīru – Rallijs Latvija galda kalendāru, kura sagatavošanā izmantoti fotoattēli ar iepriekšējo gadu sacensību uzvarētājiem – Ivaru Cauni, Ivaru Vasaraudzi, Jāni Vorobjovu, Andi Neikšānu un citiem ne mazāk meistarīgiem uzvarētājiem! Ceru, ka skatītājiem tas pildīs gan ikdienā noderīgu funkciju, gan kalpos arī kā neliels ceļojums caur Rallijs Latvija vēstures grāmatas nodaļām!” tā Rallijs Latvija rīkotājs Jānis Krastiņš.

Rallijs Latvija pateicas partnerim Jūrmalas pilsētas domei par atbalstu Latvijas rallija čempionāta posma sarīkošanā, kā arī izsaka pateicību sponsoram Conti STL. Liels paldies arī Autobrava, Drift, Hydroscand un Prodex. Kā arī atbalstītajiem Biķernieku trase, Canon, Maestri, Prodex un Ramirent. Informatīvo atbalstu nodrošina Sportland Magazine.

Plašāku informāciju un rezultātus atradīsiet Latvijas rallija čempionāta oficiālajā interneta mājaslapā http://autorally.lv/, kā arī sociālo tīklu Twitter, facebook, un YouTube kontos.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Saistītie raksti

Nākamais raksts:

Ozolu ģimene - vienpadsmit sirdspuksti vienā skrējienā

Skaties tālāk, lai uzzinātu vairāk