Dalīties „Nuptse – The North Face ikoniskā jaka ar kapuci“

Nuptse – The North Face ikoniskā jaka ar kapuci

No aukstās ziemas vairs nav ko baidīties, jo Nuptse ir klāt! The North Face jaunā jaka ir uzlabots 1996. gada modelis: pazīstamā, iemīļotā jaka gluži jaunā izpildījumā – no mirdzoša materiāla un ar gaisīgu tapsējumu.

The North Face 1966. gadā nodibināja divi pārgājienu mīļotāji, Sanfrancisko atverot nelielu veikaliņu alpīnistiem. Drīz vien nācās atrašanās vietu mainīt un pārcelties uz Sanfrancisko līča otru krastu. Šis lēmums attaisnojās – veikals kļuva aizvien pazīstamāks kvalitatīvu tūrisma preču tirgotājs. Šeit sāka tirgot ceļojumiem paredzētas preces, un nepagāja ilgs laiks, kad piedzīvojumu kārie ļaudis stājās rindā, lai savu aprīkojumu iegādātos tieši pie The North Face. Zīmola atpazīstamība pieauga, tāpēc kļuva iespējams sniegt finansiālu atbalstu riskantiem piedzīvojumu ­ceļojumiem.

Piedāvājums aizvien paplašinājās – ­teltis, guļammaisus un tūrisma apģērbu papildināja arī slēpošanas apģērbs. ­Veikals kļuva populārs gan tūristu, gan skrējēju, gan kāpēju, gan slēpotāju, gan citu aktīva dzīvesveida cienītāju vidū.

Preču praktiskums, funkcionalitāte, kompaktums, klasiskais stils un ērtums bija un joprojām ir tās vērtības, ko pircēji ciena un novērtē The North Face precēs. Tā mēs nonākam pie Nuptse jakām.

Kas ir Nuptse? 

The North Face Nuptse jaka ar kapuci ir līdz šim slavenākā šā zīmola prece, kurai šogad aprit ceturtdaļgadsimts. 1992. gadā The North Face radīja atklājumu ceļotājiem jaunu jaku, kas bija tik silta, praktiska un viegla, ka bija piemērota viskritiskākajiem laikapstākļiem. To bija viegli iepakot, paņemt līdzi, un tā bija ļoti silta. Nuptse īpašā pazīme ir ­gaisīgais tapsējums, kas ir ideāls risinājums, lai vienmērīgi sadalītu oderēšanā izmantotās zosu dūnas.

Savu nosaukumu Nuptse ieguva par godu kalnam, kas atrodas divus kilometrus uz dienvidaustrumiem no Everesta. Tibetiešu valodā Nuptse nozīmē kalna virsotni rietumos. Tieši tur kalnā kāpšanas fani, kas bija arī jakas dizaineri, pavadīja nometnē 55 dienas, risinot sarunas par topošās jakas īpašībām, lai tā būtu perfekti piemērota arī skarbākiem apstākļiem.

Klasiska un mūsdienīga 

Nuptse jaka gadu gaitā ietekmējusi arī ielu modi. Agrāk tā bija novērtēta kā labākais tūrisma apģērbs, taču tagad Nuptse atklājusi arī jaunu mērķa grupu – jauniešus. Veikalu plauktos nonākusi arī The North Face Nuptse 2 veste, kas ideāli iederas jebkura ­pasaules iedzīvotāja garderobē.

Nuptse košās krāsas radušās praktiska iemesla dēļ – kāpjot kalnos, ir svarīgi būt labi pamanāmam. Nuptse jaku jau no tāluma var atpazīt pēc diviem krāsu blokiem, no kuriem augšējais ir melns, bet apakšējais – zils, dzeltens, zaļš vai sarkans. Tieši šī krāsu bloku ideja padarījusi Nuptse jaku par mūsdienu modes preci.  

Kas raksturo Nuptse?

  • Stūrainais dizains, retro stila siluets un standarta izmēri.
  • Jaunais dizains izstrādāts, iedvesmojoties no 1996. gada ikoniskās Nuptse gaisīgi tapsētās jakas.
  • Oriģināls, spīdīgs, ļoti izturīgs audums ar stiprinošu sistēmu un ar īpašu ūdensnecaurlaidīgu apdari.
  • Kapuci var ērti ielocīt ­apkaklē, visa jaka ļoti ērti ­ietilpst nelielā somā.
  • Iekšējā, noslēdzamā kabata noder svarīgām lietām.
  • Jaka aiztaisāma ar ­divvirzienu VISLON® ­rāvējslēdzēju.
  • Regulējami Velcro® ­stiprinājumi uz aprocēm un gumijas saites apakšmalu iekšpusē, ko var savilkt atbilstoši apstākļiem.
  • Kvalitatīva, ar zoss dūnām pildīta odere glabā siltumu arī ļoti stiprā salā.

Teksts: Marta Vasarika. Foto: no publicitātes materiāliem.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Saistītie raksti

Nākamais raksts:

Paziņoti  Bigbank Skrien Latvija 8. sezonas laureāti

Skaties tālāk, lai uzzinātu vairāk