Dalīties „Reinis Nitišs. Uz Beļģiju bez diplomātijas“

Reinis Nitišs. Uz Beļģiju bez diplomātijas

“Prieks atgriezties Metē trasē, kur agrā pavasarī veicu savus pirmos apļus ar Audi S1 EKS RX quattro. Tāpat spilgtas atmiņas man palikušas no iepriekš notikušajām sacensībām, kurās vienreiz kāpu uz goda pjedestāla. Man noteikti būs ko pārrunāt arī ar komandas biedriem, kuri ir vienīgie, kas kāpuši uz World RX of Belgium goda pjedestāla augstākā pakāpiena – Heikinenam šeit divas uzvaras (2014. un 2015. gadā), bet pērn ātrākais bija Ekstrems,” stāsta Reinis Nitišs.

“Īsā starta taisne un asais pirmais līkums, kur attiecības tiek skaidrotas ciešā kontaktcīņā, bez liekas diplomātijas, nozīmē, ka laba rezultāta sasniegšanā būtiska nozīme būs izcilam startam. Lielākā daļa vadošo komandu šeit ir veikušas pirmssezonas testus un esmu pārliecināts, ka katram braucējam kabatā jau ir kāds trumpis, ko izspēlēt!”

Reiņa Nitiša dalība FIA pasaules rallijkrosa čempionātā iespējama, pateicoties atbalstam, ko sniedz Lattelecom, Citadele, Latvijas Gāze, Ošukalns un Jēkabpils Dome, kā arī Eibe-L, Hertz, If, Light Guide Optics International, OK Būvmateriāli, Radex, RA EVENTS un Sonora. Informatīvo atbalstu nodrošina DELFI.

Coyote World RX of Belgium norises grafiks

(pēc Latvijas laika; norādītie laiki ir provizoriski un var mainīties)

Piektdiena, 12. maijs
14:00 1. kvalifikācijas starta vietu izloze
18:25 Treniņbraucieni

Sestdiena, 13. maijs
10:30 Treniņbraucieni
12:00
Pasaules RX Supercar 1. kvalifikācija
14:40
Pasaules RX Supercar 2. kvalifikācija

Svētdiena, 14. maijs
9:30 Treniņbraucieni
11:00
Pasaules RX Supercar 3. kvalifikācija
13:00
Pasaules RX Supercar 4. kvalifikācija
14:40 Rallijkrosa studija
Lattelecom televīzijas kanālā Best4Sport TV
15:00 Tiešraides translācija Lattelecom televīzijas kanālā Best4Sport TV
16:00 Finālbraucieni
17:00 Rallijkrosa studija
Lattelecom televīzijas kanālā Best4Sport TV

Vairāk par Reiņa Nitiša gaitām un sacensībām var uzzināt interneta mājaslapā www.reinisnitiss.com, kā arī sociālajos tīklos Instagram /reinisnitiss, Twitter @ReinisNitissRX, Facebook /ReinisNitissOfficial un YouTube /ReinisNitissOfficial.

Informāciju par EKS var sameklēt interneta mājaslapā www.eksrx.com, bet par Pasaules RX interneta mājaslapā www.fiaworldrallycross.com.

Reinis Nitišs FIA pasaules rallijkrosa čempionātā startē jau ceturto sezonu un līdz šim ievērojamākais jaunā jēkabpilieša sasniegums ir uzvara 2014. gada sezonas Norvēģijas posmā un 3. vieta pasaules čempionāta tās pašas sezonas kopvērtējumā. Reinis Nitišs 2017. gada FIA pasaules rallijkrosa čempionātā startē čempionvienības EKS sastāvā ar vienu no trim Audi S1 EKS RX quattro Supercar klases automašīnām. Reiņa Nitiša komandas biedri ir 2016. gada čempions un komandas īpašnieks Matiass Ekstrems un soms Tomass Heikinens. EKS komanda šogad saņem Audi AG rūpnīcas atbalstu un Reini Nitišu atbalsta arī Audi Latvija.

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Saistītie raksti

Nākamais raksts:

Kad izbaudi uzvaras garšu, grūti apstāties

Skaties tālāk, lai uzzinātu vairāk